Jurand Barciany - strona nieoficjalna

Herb
  • TRENINGI: Senior Wtorek i Piątek godz 17.30!!! Junior młodszy Poniedziałek i czwartek godz 17.30!!!

Liga Okręgowa » Grupa 1

E-mail:jurandbarciany@wmzpn.pl

Pierwsze zwycięzstwo

• autor: nurek1989, 2014-09-08 19:29

Wygrana Juranda z MKS Ruciane Nida.

nowa-galeria-5804818.jpg nowa-galeria-5804819.jpg nowa-galeria-5804820.jpg

Wczoraj Jurand odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Wygrana 4-0 z zespołem MKS-u Rucianej Nidy nie przyszła nam jednak tak łatwo. Do szatni schodziliśmy z wynikiem 0-0. A gra naszego zespołu nie wyglądała najlepiej. Nasi zawodnicy grali statycznie i poruszali się dość ospale. Brakowało zaangażowania i walki. W grze był wiele niedokładności i dużo prostych strat. Na domiar złego boisko musiał opuścić Daniel Wołosz. Który nabawił się urazu nosa podczas walki o górną piłkę z zawodnikiem Rucianej. Goście w tej części gry mieli dwie dogodne sytuacje, których na nasze szczęście nie wykorzystali. W sytuacjach sam na sam oddając niecelne strzały za pola karnego. Po takim początku widać było że ten mecz sam się nie wygra a nawet przy takiej grze mógłby zakończyć się porażką. Dobrze że nasi zawodnicy dostrzegli to i trochę poprawili swoją grę w końcówce pierwszej połowy. W tym czasie tworząc kilka naprawdę dogodnych sytuacji. Adaś Suchecki dopadł do "wyplutej" piłki przez bramkarza, który na swoje szczęście obronił nogami jego dobitkę. Potem po dobrych dryblingach naszych zawodników mieliśmy dwa razy wyłożoną piłkę na jedenastkę. Wtedy to Daniel Nowicki a potem Adrian Zajdel szukali drogi do bramki przeciwnika. W pierwszym przypadku piłka minęła bramkę tuż nad poprzeczką a strzał Adrian z linii bramkowej wybił obrońca przyjezdnych. W szatni nasi zawodnicy dostali srogą reprymendę od trenera. A boisko opuścił nie najlepiej czujący się Wojciech Szmyd którego zastąpił Maciej Arnister. Była to trafna decyzja trenera. Maciek swoją postawą dał wiele ożywienia naszemu zespołowi i miał duży wpływ na losy tego spotkania. Jurand drugą połowę zaczął z impetem. Już na samym jej początku Adam Suchecki otworzył wynik spotkania. Kilkanaście minut później Maciek sprytnie wznawia grę uruchamiając Żuczka a ten idealnie wycofuje piłkę do Karola Sucheckiego i mamy 2-0. W dalsze części gry sędzia dyktuję dwa rzuty karne dla naszego zespołu po faulach na Sebastianie Żukowskim w 66 i 72 minucie. Do pierwszego karnego podchodzi Dudziński Damian. Niestety po dobrej interwencji jego strzał broni bramkarz gości. Drugą jedenastkę pewnie wykonuje Dawid Jackiewicz podwyższając wynik na 3-0. W 76 minucie ładny rajd na końcowej linii wykonuje Maciek po którym posyła mocną piłkę wzdłuż bramki gdzie idealnie odnajduje się Zajdel ustalając wynik spotkania . Za ten mecz pochwała należy się w szczególności trenerowi. Który podczas rozmowy w szatni jak i swoimi trafnymi zmianami potrafił ożywić nasz zespół. Wejście Maćka było strzałem w dziesiąte. Także wymuszona zmiana Daniela Wołosz na Daniela Nowickiego jak i wejście samego trenera wniosła pozytywny wpływ na grę naszego zespołu.

P.S Daniel wracaj jak najszybciej do zdrowia!!!

Jurand Barciany - MKS Ruciane Nida

Suchecki Adam 47'

Suchecki Karol 60'

Jackiewicz Dawid 72'

Zajdel Adrian 76'

w 66' niewykorzystany karny przez Dudzińskiego Damiana

autor: ~anonim 2014-09-10 16:58:02

avatar w pucharze mogliśmy trafić na Morągovie Morągowo...

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GLKS Jurand Barciany 0:2
2017-07-29, 17:00:00
Barciany

pon.

GLKS Jurand Barciany -
GKS Granica Bezledy -
Cresovia Górowo Iławieckie -

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących.
Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób.